+420 775 655 627

Jak pro Vás vytváříme projekt?

Ať už máte zkušenost s tvorbou firemního systému pro Vaši firmu nebo je to pro Vás krok do neznáma, zde se můžete seznámit s tím jak projekt vytváříme s Vámi my.

Ověřeno našimi 200+ uživateli
Funkce systému

1. Seznámení

Prvotní vzájemné seznámení. Zjistíme jaká je vaše představa o funkcionalitách systému, jak funguje Vaše firma a čím bychom mohli v novém systému ještě více vylepšit její fungování.

Funkce systému

2. Konzultace návrhu

Potřebujete-li systém na míru. Náš architekt David vytvoří návrh systému dle Vašich požadavků a prokonzultuje jej s Vámi na přehledném grafu během online konference.

Funkce systému

3. Návrh systému

Na základě počáteční konzultace a analýz se vytváří návrh systému, který zahrnuje architekturu a funkcionální specifikace. Tento návrh je opět konzultován s Vámi.

Funkce systému

4. Agilní vývoj a testování

Naši programátoři získají první data a pracují na nasazení základní verze, do níž získáte přístup a na základě Vašich požadavků ladí všechny funkcionality a doplňky na míru.

Tým vývojářů spolupracuje s klientem na online schůzkách, kde implementuje a testuje systém. Testování zahrnuje jednotlivé komponenty, integraci, výkon a ověřování správnosti.

Funkce systému

5. Import dat

Systém je hotov. Importujeme Vaše data, využíváme je především k testování funkčnosti systému v porovnání s případným původním systémem.

Funkce systému

6. Nasazení ostré verze

Testy zakončíme spuštěním kompletní ostré verze firemního systému. Naimportujeme všechna data znovu a Vy můžete začít systém plnohodnotně využívat.

Funkce systému

7. Školení

Paralelně s nasazením systému do ostrého provozu probíhá školení uživatelů, aby byli schopni efektivně pracovat s novým systémem.

Funkce systému

8. Další spolupráce

Po úspěšném nasazení poskytujeme podporu a údržbu. To zahrnuje monitorování provozu, opravy chyb, aktualizace či poskytování technické podpory. Zůstáváme s Vámi v kontaktu a jsme připraveni rozvíjet systém dle nových požadavků.

Vyzkoušejte náš ERP systém
i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte ERP program naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

Případové studie
AutoERP

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.