Jak pro Vás vytváříme projekt?

Ať už máte zkušenost s tvorbou firemního systému pro Vaši firmu nebo je to pro Vás krok do neznáma, zde se můžete seznámit s tím jak projekt vytváříme s Vámi my.

Důvěřují nám tyto společnosti
1.

Seznámení

Prvotní vzájemné seznámení. Zjistíme jaká je vaše představa o funkcionalitách systému, jak funguje Vaše firma a čím bychom mohli v novém systému ještě více vylepšit její fungování.

2.

Konzultace návrhu

Potřebujete-li systém na míru. Náš architekt David vytvoří návrh systému dle Vašich požadavků a prokonzultuje jej s Vámi na přehledném grafu během online konference.

3.

Návrh systému

Na základě počáteční konzultace a analýz se vytváří návrh systému, který zahrnuje architekturu a funkcionální specifikace. Tento návrh je opět konzultován s Vámi.

4.

Agilní vývoj a testování

Naši programátoři získají první data a pracují na nasazení základní verze, do níž získáte přístup a na základě Vašich požadavků ladí všechny funkcionality a doplňky na míru.

Tým vývojářů spolupracuje s klientem na online schůzkách, kde implementuje a testuje systém. Testování zahrnuje jednotlivé komponenty, integraci, výkon a ověřování správnosti.

5.

Import dat

Systém je hotov. Importujeme Vaše data, využíváme je především k testování funkčnosti systému v porovnání s případným původním systémem.

6.

Nasazení ostré verze

Testy zakončíme spuštěním kompletní ostré verze firemního systému. Naimportujeme všechna data znovu a Vy můžete začít systém plnohodnotně využívat.

7.

Školení

Paralelně s nasazením systému do ostrého provozu probíhá školení uživatelů, aby byli schopni efektivně pracovat s novým systémem.

8.

Další spolupráce

Po úspěšném nasazení poskytujeme podporu a údržbu. To zahrnuje monitorování provozu, opravy chyb, aktualizace či poskytování technické podpory. Zůstáváme s Vámi v kontaktu a jsme připraveni rozvíjet systém dle nových požadavků.

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte celý potenciál ERP systému například s moduly:

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

PIM

Náš PIM Vám umožní centralizované a snadné řízení vašich produktových informací. Zapomeňte na zmatené tabulky a nekonzistentní data. Získejte kompletní přehled o produktech, kategorizaci a spravujte varianty. Zlepšete svou produktovou strategii díky přesnému a aktuálnímu obsahu. Odstraňte chaos a zjednodušte svou práci s PIM.
Zapomeňte na ruční tabulky v Excelu. Sledujte zisky, provádějte inventury a usnadněte si správu skladových operací. Naše inovativní řešení vám poskytne kompletní přehled o skladových zásobách a pohybu zboží.
Automatizujte procesy, sledujte výkon v reálném čase a plánujte s dostatečným předstihem. Buďte součástí čtvrté průmyslové revoluce (Průmysl 4.0). Jsme klíč k efektivnímu řízení Vaší výroby.

Vyzkoušejte AutoERP zdarma

Ptejte se, zkoušejte, jsme tu pro Vás 

Případové studie AutoERP

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.