+420 775 655 627

Marketingová automatizace

Chcete dosáhnout lepšího a efektivnějšího marketingu pro Vaši firmu?

Díky sofistikovaným funkcím jako je segmentace zákazníků, emailové kampaně, správa sociálních médií a analytika v reálném čase, budete mít plnou kontrolu nad svým marketingem.

Zvyšte svou konkurenceschopnost a dosáhněte lepšího výsledku s naší marketingovou automatizací.

Ověřeno našimi 200+ uživateli

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

Funkce systému

Hromadná korespondence​

Efektivně oslovte Vaše cílové skupiny a přizpůsobte obsah každého emailu na základě konkrétních informací z Vaší databáze. Zcela automaticky můžete vkládat personalizované údaje, jako je oslovení příjemce, do textu emailů. Díky tomu dosáhnete vyšší míry relevance a zapojení ze strany příjemců. Vaše hromadná korespondence tak bude působit osobněji a efektivněji Vás odliší se od běžných masových emailů.

S naší marketingovou automatizací zvládnete hromadnou korespondenci snadno a profesionálně.

Funkce systému

Emailový builder

Užijte si jednoduchost a kreativitu s naším novým emailovým builderem. S jednoduchým drag & drop systémem můžete vytvářet graficky působivé e-maily. Každý Váš e-mail bude mít profesionální vzhled, který osloví vaše příjemce.

Nechte své zprávy vyniknout a posílejte profesionální e-maily, které budou oslovovat Vaše zákazníky. S naším emailovým builderem získáte neomezenou kreativitu a účinnost při komunikaci s Vaším publikem.

Funkce systému

Jednodušší kampaně

S naším AutoRP systémem můžete vytvářet kampaně snadno a efektivně pomocí šablon a cílových seznamů. Navrhněte svůj vlastní design, přidejte relevantní obsah a upravte kampaň dle svých potřeb. Pro odeslání kampaní pak využijte cílové seznamy, které si můžete jednoduše vytvořit. Ty Vám umožní zaměřit se na specifickou skupinu příjemců a dosáhnout lepší personalizace. A abyste získali důležité informace o chování vašich zákazníků, můžete využít tracking URL. Tyto speciální odkazy Vám umožní sledovat prokliky zákazníků a získat tak cenné poznatky o účinnosti vašich kampaní.

S naším AutoERP systémem budete mít vše potřebné pro vytváření úspěšných a dobře monitorovaných kampaní.

Funkce systému

Rizika produktů

Vytřídění nejúspěšnějších prodejních produktů a nejziskovějších položek. Sledování jejich průběhu výrobním procesem. Dodržování standardů, kontroly kvality a správné dokumentace.

Vyzkoušejte náš ERP systém
i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte ERP program naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

Případové studie
AutoERP sytému

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.