Marketingová automatizace

Chcete dosáhnout lepšího a efektivnějšího marketingu pro Vaši firmu?

Díky sofistikovaným funkcím jako je segmentace zákazníků, emailové kampaně, správa sociálních médií a analytika v reálném čase, budete mít plnou kontrolu nad svým marketingem.

Zvyšte svou konkurenceschopnost a dosáhněte lepšího výsledku s naší marketingovou automatizací.

Důvěřují nám tyto společnosti

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

firemní email
Funkce systému

Hromadná korespondence​

Efektivně oslovte Vaše cílové skupiny a přizpůsobte obsah každého emailu na základě konkrétních informací z Vaší databáze. Zcela automaticky můžete vkládat personalizované údaje, jako je oslovení příjemce, do textu emailů. Díky tomu dosáhnete vyšší míry relevance a zapojení ze strany příjemců. Vaše hromadná korespondence tak bude působit osobněji a efektivněji Vás odliší se od běžných masových emailů.

S naší marketingovou automatizací zvládnete hromadnou korespondenci snadno a profesionálně.

Funkce systému

Emailový builder

Užijte si jednoduchost a kreativitu s naším novým emailovým builderem. S jednoduchým drag & drop systémem můžete vytvářet graficky působivé e-maily. Každý Váš e-mail bude mít profesionální vzhled, který osloví vaše příjemce.

Nechte své zprávy vyniknout a posílejte profesionální e-maily, které budou oslovovat Vaše zákazníky. S naším emailovým builderem získáte neomezenou kreativitu a účinnost při komunikaci s Vaším publikem.

Funkce systému

Jednodušší kampaně

S naším AutoRP systémem můžete vytvářet kampaně snadno a efektivně pomocí šablon a cílových seznamů. Navrhněte svůj vlastní design, přidejte relevantní obsah a upravte kampaň dle svých potřeb. Pro odeslání kampaní pak využijte cílové seznamy, které si můžete jednoduše vytvořit. Ty Vám umožní zaměřit se na specifickou skupinu příjemců a dosáhnout lepší personalizace. A abyste získali důležité informace o chování vašich zákazníků, můžete využít tracking URL. Tyto speciální odkazy Vám umožní sledovat prokliky zákazníků a získat tak cenné poznatky o účinnosti vašich kampaní.

S naším AutoERP systémem budete mít vše potřebné pro vytváření úspěšných a dobře monitorovaných kampaní.

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte marketingovou automatizaci naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

Přijímejte a odesílejte e-maily přímo z našeho systému, přiřazujte je k projektům nebo klientům, a snadno je vyhledávejte v rámci celé firmy. Získejte dokonalou synchronizaci a komunikujte s Vašimi kolegy a partnery s lehkostí a efektivitou.
Využijte sílu e-mailového marketingu k budování silných vztahů se svými zákazníky a posilování Vašeho podnikání.

Vyzkoušejte AutoERP zdarma

Ptejte se, zkoušejte, jsme tu pro Vás 

Případové studie AutoERP sytému

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.