Integrovaný chat

S integrovaným chatem v našem ERP systému získáte efektivní komunikační nástroj přímo ve Vašem podniku. S možností okamžitého chatování s kolegy, manažery a zákazníky budete mít všechny důležité konverzace na jednom místě. 

Zapomeňte na ztracené e-maily a zdlouhavou komunikaci – s integrovaným chatem budete mít všechno pod kontrolou a dosáhnete vynikajícího zákaznického servisu.

Důvěřují nám tyto společnosti

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

Funkce systému

Rychlost komunikace

Zapomeňte na zdlouhavé e-maily a nekonečné telefonní hovory bez záznamu. S chatovací funkcí budete mít všechny konverzace pohromadě, snadno dohledatelné a zpřístupnitelné pro každého zúčastněného. Urychlíte tok informací, zlepšíte spolupráci a dosáhnete vyšší produktivity.

Buďte vždy na stejné vlně a přineste Vašemu podniku rychlou a transparentní komunikaci s chatem v našem ERP systému.

Funkce systému

Bezpečnost informací

S naším integrovaným chatem, můžete mít naprostou jistotu, že Vaše komunikace je zabezpečená a nepronikne do rukou třetích stran. S možností hostování na Vašem vlastním serveru si udržujete plnou kontrolu nad svými daty a informacemi. Vaše důvěrné konverzace zůstávají důvěrné a chráněné.

Můžete soustředit na svou práci a nemusíte řešit bezpečnost Vašich důležitých informací.

Funkce systému

Integrované v ERP

Chat je plně napojený na ERP, oba systémy spolu komunikují a vzájemně si posílají instrukce, můžete tak na dva kliky přímo v chatu vytvořit nový úkol v ERP, nebo například při vytvoření zakázky automaticky vytvořit v chatu místnost s kompetentními lidmi. 

Vaše práce bude efektivnější a všechny potřebné informace budou rychle dostupné, abyste mohli dosáhnout maximální produktivity a úspěchu ve vašich projektech.

Funkce systému

Neobyčejný chat

Mattermost umí standard, který od chatu očekáváte – konverzace 1 na 1, skupinové chaty, upload médií, označování a nastavitelné notifikace.

Má mnohé další funkce, které Vám pomohou mít v komunikaci pořádek. Hledejte v médiích i textu, zavolejte si, označujte důležité zprávy, vkládejte formátovaný text.

Mattermost má také aplikaci pro nejčastěji používané operační systémy. Můžete mít tedy komunikaci stle po ruce. 

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte chat Mattermost naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

Přijímejte a odesílejte e-maily přímo z našeho systému, přiřazujte je k projektům nebo klientům, a snadno je vyhledávejte v rámci celé firmy. Získejte dokonalou synchronizaci a komunikujte s Vašimi kolegy a partnery s lehkostí a efektivitou.
Monitorujte klíčové ukazatele výkonnosti, analyzujte data a rozhodujte se na základě důležitých informací. S vlastními šablonami a nastavitelnými parametry získáte reporty, které přesně odpovídají Vašim potřebám.

Vyzkoušejte AutoERP zdarma

Ptejte se, zkoušejte, jsme tu pro Vás 

Případové studie našich zákazníků

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.