AI do Vaší firmy

Chcete dosáhnout AI automatizace pro Vaši firmu?

Sledujeme trendy a implementujeme užitečné funkce do systému. Buďte součástí nové doby AI.

Důvěřují nám tyto společnosti

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

Funkce systému

AI zajistí zápisy z porad

Zápisy z porad a schůzek s klienty mohou být časově náročné a nudné. V naší společnosti jsme se rozhodli tento proces zjednodušit a zefektivnit pomocí nejnovějších technologií.

AutoERP nyní automaticky nahrává schůzky s klienty, které jsou následně přepisovány pomocí služby transkriptor.com. Díky umělé inteligenci Claude 3 se automaticky generuje souhrn schůzky a vznikají relevantní úkoly. Vše je poté automaticky nahráno a přiděleno ke správnému klientovi v AutoERP.

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte AI automatizaci naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

Přijímejte a odesílejte e-maily přímo z našeho systému, přiřazujte je k projektům nebo klientům, a snadno je vyhledávejte v rámci celé firmy. Získejte dokonalou synchronizaci a komunikujte s Vašimi kolegy a partnery s lehkostí a efektivitou.
Náš systém Vám umožní centrální ukládání, vyhledávání a sdílení dokumentů s intuitivním uživatelským rozhraním. Získejte kompletní kontrolu nad Vaší dokumentací a zvyšte produktivitu týmu díky snadnému přístupu a spolupráci.

Vyzkoušejte AutoERP zdarma

Ptejte se, zkoušejte, jsme tu pro Vás 

Případové studie AutoERP sytému

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.