+420 775 655 627

Fakturační systém na míru

S naším fakturačním systémem na míru získáte kompletní kontrolu nad fakturami ve Vaší firmě. Od automatizace opakujících se faktur až po detailní sledování plateb a vytváření komplexních finančních reportů, náš systém vám poskytne přesně to, co potřebujete.

Ušetřete čas, minimalizujte chyby a zjednodušte fakturační proces s naším špičkovým fakturačním systémem na míru.

Ověřeno našimi 200+ uživateli

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

ERP poskytuje kompletní informační přehled a také Vám pomůže úspěšně řídit každodenní agendu.
Funkce systému

Faktury v osobním stylu

Chcete mít kontrolu nad vzhledem Vašich faktur a přizpůsobit je svému osobnímu stylu? S našimi intuitivními PDF šablonami faktur dosáhnete profesionálního vzhledu a osobního doteku každé faktury.

Neomezujte se standardními šablonami, ale vytvořte si fakturu přesně tak, jak si přejete, včetně reklamy nebo dalších důležitých informací. 

Funkce systému

Propojení s bankovními účty

Ušetřete čas a zefektivněte správu plateb s naším propojením s bankovními účty. Získáte přehled o příchozích a odchozích platbách přímo ve svém systému. Propojíme platby s důležitými dokumenty a entitami, jako jsou zákazníci, organizace a objednávky

Automatizujte kontrolu plateb, odesílání poděkování a upomínek zákazníkům a vytváření faktur na základě přijatých plateb. Všechny vaše finanční operace budou hladce integrovány a spravovány jedním systémem.

Funkce systému

Centrální správa dokumentů

Využijte prvků projektového řízení a plánujte výrobu pohodlně pomocí Gantt diagramu. Na časové ose si zobrazte jednotlivá pracoviště a proces práce. Získáte přehled o stavu plnění plánu dle pracovišť a budete mít přehled o tom zda se všechny prvky výroby dokončují včas.

Buďte připraveni na nečekané změny a během chvíle upravte výrobu na základě  výpadku od dodavatele nebo nemoci personálu. 

Funkce systému

Automatizace na prvním místě

Automatizace rutinních prací. Odesílání upomínek, opakující se faktury, skenování tištěných dokumentů do systému pomocí OCR. Konec zbytečného ručního přepisování, které vytváří velké množství chyb.

Systém Vám ušetří kroky například při kontrole salda nebo při práci s fakturami z e-shopu. 

Vyzkoušejte náš ERP systém
i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte ERP program naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

Případové studie
fakturačních systémů

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.