+420 775 655 627

Systém správy dokumentů

Náš systém Vám umožní centrální ukládání, vyhledávání a sdílení dokumentů s intuitivním uživatelským rozhraním. Získejte kompletní kontrolu nad Vaší dokumentací a zvyšte produktivitu týmu díky snadnému přístupu a spolupráci.

Zjednodušte svou dokumentaci a zvyšte efektivitu s naším systémem správy dokumentů na míru vašim potřebám. Nechte technologii pracovat za Vás a soustřeďte se na klíčové aspekty vašeho podnikání.

Ověřeno našimi 200+ uživateli

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

Funkce systému

Dokumenty efektivně

Poskytněte pracovníkům jednoduchý a efektivní způsob správy a uchovávání dokladů, včetně faktur, smluv a dalších důležitých dokumentů. Možnost vyhledávání a filtrování podle různých kritérií, jako je datum, typ dokumentu nebo strana, usnadňuje přístup a práci s dokumenty.

Funkce systému

Evidence dokladů

Evidenci dokladů je důležitou součástí dokument systému. Umožňuje uživatelům snadno a efektivně spravovat a uchovávat doklady, jako jsou faktury, smlouvy a další dokumenty. Dokumenty lze také snadno vyhledávat a filtrovat dle různých kritérií, jako jsou datum, typ dokumentu nebo autor. 

Navíc, evidenci dokladů lze snadno propojit s jinými moduly, jako jsou například fakturace nebo řízení smluv, což umožňuje lepší kontrolu nad dokumenty a umožňuje efektivnější práci.

Funkce systému

Všechny dokumenty na jednom místě

Využijte prvků projektového řízení a plánujte výrobu pohodlně pomocí Gantt diagramu. Na časové ose si zobrazte jednotlivá pracoviště a proces práce. Získáte přehled o stavu plnění plánu dle pracovišť a budete mít přehled o tom zda se všechny prvky výroby dokončují včas.

Buďte připraveni na nečekané změny a během chvíle upravte výrobu na základě  výpadku od dodavatele nebo nemoci personálu. 

Funkce systému

E-mail i datová schránka

V našem systému můžete využívat e-mail s vlastní doménou. E-mail je plně integrovaný do systému a krom klasických funkcí,  které od schránky můžete očekávat (třídění, vyhledávání, složky) lze využít i další funkce jako šablony či automatické odpovědi.

Implementovali jsme také propojené s mojedatovaschranka.cz a tak můžete z jednoho místa spravovat korespondenci z obou kanálů.

Vyzkoušejte náš ERP systém
i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte ERP program naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

Případové studie
dokument systémů

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.