Skladový systém na míru

Hledáte sofistikovaný skladový systém? Naše inovativní řešení vám poskytne kompletní přehled o skladových zásobách a pohybu zboží. Zapomeňte na ruční tabulky v Excelu. Sledujte zisky, provádějte inventury a usnadněte si správu skladových operací. 

 

Důvěřují nám tyto společnosti

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

Funkce systému

Od výrobního skladu po e-shop

Sklady nejsou jen místnosti plné Vašich produktů, jsou to obrovské prostory které potřebují systém, který je povede přesně na míru uskladňovaných produktů a firemních postupů. Každý sklad má své specifické požadavky a díky modularitě našeho ERP systému je dokážeme splnit. 

Funkce systému

Podpora čteček čárových kódů

Zautomatizujte práci na skladě díky vyladěným čtečkám. Snížíte tím nejen čas strávený přepisováním, ale především množství chyb.

Místo čteček můžete pro své pracovníky využít chytrý telefon a snížit tak množství zařízení, která musí mít u sebe. 

Funkce systému

Řízení zásob na míru

Každý produkt vyžaduje jinou metodu řízení zásob. Kromě FEFO a FIFO metody řízení toku zásob, je skvělým pomocníkem i řízení podle reportů či za pomoci AI. 

Každý produkt na skladě zabírá nějaký prostor a čím delší uložení produktu je, tím víc se Vám prodraží. Vymyslíme spolu systém, který bude vyhovovat Vašim potřebám. 

Funkce systému

Snadná inventura

Jedna z největších nočních můr skladového hospodářství – inventura! Digitalizace a automatizace v AutoERP Vám poskytne rychlejší průběh inventury s menším počtem chyb.

Částečná inventura  – nemusíte přerušovat chod skladu. Zvolíte si oblast skladu a čas kdy například nejsou zaměstnanci tolik vytížení a minimalizujete tak přerušení běžného provozu skladu. 

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte skladový systém naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

PIM

Náš PIM Vám umožní centralizované a snadné řízení vašich produktových informací. Zapomeňte na zmatené tabulky a nekonzistentní data. Získejte kompletní přehled o produktech, kategorizaci a spravujte varianty. Zlepšete svou produktovou strategii díky přesnému a aktuálnímu obsahu. Odstraňte chaos a zjednodušte svou práci s PIM.
Zapomeňte na ruční tabulky v Excelu. Sledujte zisky, provádějte inventury a usnadněte si správu skladových operací. Naše inovativní řešení vám poskytne kompletní přehled o skladových zásobách a pohybu zboží.
Automatizujte procesy, sledujte výkon v reálném čase a plánujte s dostatečným předstihem. Buďte součástí čtvrté průmyslové revoluce (Průmysl 4.0). Jsme klíč k efektivnímu řízení Vaší výroby.

Vyzkoušejte AutoERP zdarma

Ptejte se, zkoušejte, jsme tu pro Vás 

Případové studie skladových systémů

FREE

Zdarma

Po vyplnění údajů Vám přijdou na e-mail přihlašovací údaje.

VÝBĚR

od 500 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
BASIC

3 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
STANDARD

5 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Basic
MAXI

8 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Standard

Případně vytvoříme výrobní systém na míru

PREMIUM

Na míru

Cena se odvíjí od požadavků, pro představu cen si prohlédněte naše případové studie.

* Uvedené ceny jsou bez DPH

Každou variantu lze upravit na přání.

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.