+420 775 655 627

Docházkový systém

Moderní a efektivní nástroj pro správu docházky zaměstnanců. Tento systém Vám umožní snadno sledovat, evidovat a spravovat docházku v reálném čase. Zaměstnanci mohou jednoduše zadávat svou přítomnost, přestávky či přesčasy a systém
automaticky generuje přehledné reporty a statistiky.

S elektronickým docházkovým systémem v našem ERP
budete mít přesný přehled o docházce zaměstnanců,
což Vám usnadní plánování pracovních sil a optimalizaci pracovních procesů.

Ověřeno našimi 200+ uživateli

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

Funkce systému

Evidence docházky

Díky pokročilé funkčnosti můžete snadno sledovat a zaznamenávat příchody a odchody zaměstnanců, jejich pracovní dobu, přestávky a případné nepřítomnosti. V systému Vám můžeme nastavit různé typy docházky, například home office, pracovní cesty nebo dovolenou, a spravovat je v jednotném rozhraní.

Evidencí docházky v reálném čase získáte přesný přehled o pracovním výkonu zaměstnanců, což vám pomůže s plánováním, optimalizací zdrojů a zajištěním dodržování pracovních režimů.

Funkce systému

Reporty

Získáte přesný a přehledný přehled o docházce zaměstnanců. Generujte detailní reporty a statistiky, které Vám pomohou analyzovat docházku, odhalovat trendy a identifikovat případné problémy. Můžete si například prohlížet informace o přítomnosti, nepřítomnosti, přestávkách či přesčasech zaměstnanců.

Díky těmto reportům budete mít všechny důležité informace na dosah a budete schopni efektivně plánovat pracovní síly, optimalizovat zdroje a zlepšovat produktivitu Vašeho týmu.

Funkce systému

Export do dalších systémů

Exportujte docházková data do dalších systémů, včetně mzdových systémů. Exportování dat je rychlejší a jednodušší než roční zadávání, což Vám ušetří čas a minimalizuje možnost chyb. Díky tomuto integrovanému exportu můžete přenášet docházková data do Vašeho mzdového systému a provádět výpočty mzdy na základě přesných údajů o přítomnosti zaměstnanců.

Tímto způsobem zajistíte konzistenci dat mezi oběma systémy a zjednodušíte si celý proces mzdového řízení.

Vyzkoušejte náš ERP systém
i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte ERP program naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

Případové studie
projektů s AutoERP

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.