+420 775 655 627

Reporting na míru

Náš modulární systém Vám umožní získat reporting na míru. Mějte přesné a užitečné informace pro vaše podnikání. S vlastními šablonami a nastavitelnými parametry získáte reporty, které přesně odpovídají Vašim potřebám.

Monitorujte klíčové ukazatele výkonnosti, analyzujte data a rozhodujte se na základě důležitých informací. Optimalizujte své podnikání a dosáhněte většího úspěchu s naším reportovacím systémem na míru.

Ověřeno našimi 200+ uživateli

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

Funkce systému

Graf z jakékoli entity

Vytvářejte reporty z jakékoli oblasti Vašeho podniku, účetnictví, obchod, výroba, sklady, finance. Dle nastavených přístupových práv si mohou reporty vytvářet i zaměstnanci podle toho o čem potřebují mít přehled.

Mějte svou firmu pod kontrolou, už žádná nepříjemná překvapení.

Funkce systému

Konec nepřehledných tabulek

Pracujete s daty pouze v Excelu? Tabulky jsou skvělý vynález, ale nehodí se pro všechno. při správě produktových dat ve větším měřítku je potřeba co největší přehlednost. 

Tu Vám zajistí PIM systém. Každý produkt má svou entitu a může být editována jednotlivě. Máte tedy přehled o aktuálnosti všech dat a můžete rychle aktualizovat data zastaralá.

Funkce systému

Přehled v datech je základ

I malý podnikatelé ví že mít přehled v datech je jedním z pilířů úspěšného podnikání. Pro začátek stačí textový dokument, časem je potřeba sofistikovanější tabulka a když už ani ta nestačí tak přichází na řadu PIM. 

Dobře zvolený a nastavený systém správy produktových dat Vám pomůže růst. Důsledkem může být menší počet vratek, více spokojených zákazníků, rychlejší příprava dat, snadnější expanze do zahraničí a mnoho dalšího.

Vyzkoušejte náš ERP systém
i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte ERP program naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

Případové studie
projektů využívající modul reporting

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.