Kontakt

Kontaktujte nás

Vedení společnosti

Jsem zapálená do vize globálního ERP Open Source systému. Vidím smysl v takovém systému, který vždy půjde na míru každé společnosti. Jsem také hnacím motorem naší společnosti. Spolu se svým mužem, který celý projekt vymyslel, řídím marketingové, obchodní a personální záležitosti naší společnosti. Vystudovala jsem Českou zemědělskou univerzitu obor Provoz a Ekonomie a pracovala jsem jako marketingová manažerka v Dun & Bradstreet. Dále jsem zastávala pozici produktové a marketingové manažerky, kde jsem řídila kolem 30 provozoven komplexu Mr. Baker, který vlastní Lagardére Travel Retail.

Ing. Eva Strejcová

Výkonný ředitel (CEO)​

Od roku 2004 jsem aktivně působil v oblasti firemního IT. V současnosti jsem majitelem společnosti Apertia Tech s.r.o. Dříve jsem byl spolumajitelem společnosti Easy Software s.r.o., která je známá díky produktu easyredmine.com. Mým odborným zaměřením je Unix/Linux inženýrství a v minulosti jsem pracoval jako IT infrastrukturní architekt u společnosti O2 a jako vedoucí návrhu řešení u společnosti T-Mobile. Mým přístupem k IT je zcela orientován na podnikové potřeby a jsem jedním z mála techniků a IT specialistů, kteří spojují technické znalosti s obchodním uvažováním.

David Strejc

Technický ředitel (CTO)

Náš tým

Barbora Ondroušková

Obchodní ředitelka

Jiří Vondráček

Business development manager

Barbora Kulichová

Marketingová manažerka

David Moškoř

Hlavní developer

Fakturační údaje:

Apertia Tech s.r.o.

Šlikova 549/4

Praha 6 – Břevnov

PSČ 16900

IČO: 27117758 DIČ: CZ27117758

C 97580 vedená u Městského soudu v Praze

Sídlo společnosti:

Apertia Tech s.r.o.

Matěje Koštíře 269

25088 Čelákovice

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.