Dotace na ERP

Ať už uvažujete nad pořízením ERP, skladového systému, výroby nebo dalších systémů které nabízíme. Můžete využít aktuálně dostupných dotací, které mohou zaplatit vyšší desítky procent z ceny Vašeho systému.

Důvěřují nám tyto společnosti
Funkce systému

Jak získat dotaci?

Dlouhodobě spolupracujeme se společností Be Office –
Kompletní dotační management. Jsou to profíci ve svém oboru a to zajišťuje vysokou úspěšnost. 

Be Office nabízí prvotní zjištění způsobilosti zdarma, takže se ničemu nezavazujete a nic neplatíte a to ani z naší strany. Na jejich webu najdete také aktuální dotační příležitosti

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte dotace pro jakýkoli modul

Vyberte si moduly a ozvěte se nám s informací, že máte zájem o dotaci. 

Systém řízení zakázek pro efektivní projektové plánování a sledování. Získejte přehled o všech probíhajících zakázkách, časových plánech a přidělených zdrojích na zakázce.
Zapomeňte na ruční tabulky v Excelu. Sledujte zisky, provádějte inventury a usnadněte si správu skladových operací. Naše inovativní řešení vám poskytne kompletní přehled o skladových zásobách a pohybu zboží.
Automatizujte procesy, sledujte výkon v reálném čase a plánujte s dostatečným předstihem. Buďte součástí čtvrté průmyslové revoluce (Průmysl 4.0). Jsme klíč k efektivnímu řízení Vaší výroby.

Vyzkoušejte AutoERP zdarma

Ptejte se, zkoušejte, jsme tu pro Vás 

Případové studie projektů s AutoERP

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.