Znalostní báze

Maximalizujte sdílení znalostí ve Vaší firmě se znalostní bází v rámci našeho ERP systému. Získáte centrální úložiště informací, které umožní zaměstnancům rychlý a snadný přístup ke klíčovým know-how, postupům a dokumentům. Zvyšte efektivitu práce, snižte závislost na individuálních znalostech a zajistěte, že všechny důležité informace jsou dostupné pro celý tým.

S naší znalostní bází v ERP systému ušetříte čas, zvýšíte produktivitu a zabezpečíte kontinuitu znalostí ve Vaší organizaci.

Důvěřují nám tyto společnosti

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

Funkce systému

Podpora příloh

Využijte znalostní bázi jako centrální místo pro sdílení informací a dokumentace ve Vaší firmě. Každý článek ve znalostní bázi může obsahovat přílohy ve formátech, které Vy určíte. Bez ohledu na to, zda se jedná o textové dokumenty, PDF soubory, nákresy nebo fotografie, můžete je snadno připojit k článku a sdílet je s ostatními zaměstnanci.

Umožněte rychlý a jednoduchý přístup k potřebným informacím a dokumentům ve Vaší firmě prostřednictvím znalostní báze.

Funkce systému

Kategorizace a role

Každý zaměstnanec získá snadný a přizpůsobený přístup k relevantním kategoriím znalostí, dokumentům a postupům podle své pracovní role a odpovědností. Díky našemu administračnímu rozhraní máte plnou kontrolu nad správou přístupů, umožňující vytvoření a správu rolí pro jednotlivé zaměstnance nebo skupiny.

S naším systémem rolí ve znalostní bázi vytvoříte strukturované a cílené prostředí, které maximalizuje využití know-how ve vaší firmě.

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte znalostní bázi naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

Přijímejte a odesílejte e-maily přímo z našeho systému, přiřazujte je k projektům nebo klientům, a snadno je vyhledávejte v rámci celé firmy. Získejte dokonalou synchronizaci a komunikujte s Vašimi kolegy a partnery s lehkostí a efektivitou.
Zapomeňte na ztracené e-maily a zdlouhavou komunikaci – s integrovaným chatem budete mít všechno pod kontrolou a dosáhnete vynikajícího zákaznického servisu.
Plánujte, sledujte a úspěšně realizujte své projekty s projektovým řízením. Získáte efektivní nástroje pro plánování, koordinaci a sledování pokroku projektů. Přineste své projekty na vyšší úroveň s naším výkonným softwarem pro projektové řízení.

Vyzkoušejte AutoERP zdarma

Ptejte se, zkoušejte, jsme tu pro Vás 

Případové studie AutoERP

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.