+420 775 655 627

WEB na míru

Dosáhněte maximálního výkonu a efektivity s naším webovým řešením, které plně přizpůsobíme Vašim potřebám. Díky možnosti propojení s ERP systémem získáte kompletní a aktuální informace o zásobách, objednávkách,
fakturách a dalších důležitých datech.
Zajistíme profesionální webovou prezentaci.

Získejte konkurenční výhodu a posuňte svůj podnik na další úroveň.

Ověřeno našimi 200+ uživateli

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

ERP poskytuje kompletní informační přehled a také Vám pomůže úspěšně řídit každodenní agendu.
Funkce systému

Všechny potřebné funkce

S naším webem na míru získáte neomezené možnosti. Propojíme Váš web se sociálními sítěmi, umožníme registraci a online chat pro Vaše zákazníky. Poskytneme funkci odběru novinek, pohodlné nakupování zboží a propojení s platebními bránami. Vaši zákazníci budou mít přístup k chatu a možnost hodnocení. Navíc vám poskytneme kalkulačku přímo na webu a mnoho dalších funkcí. 

Podívejte se na reference našich zákazníků.

Funkce systému

Lepší SEO

Vytvoříme pro Vás webové stránky s plnou validitou pro vyhledávače, které budou technicky optimalizované pro zobrazení na předních pozicích. Se správnou strukturou, responzivním designem a rychlým načítáním budete mít zajištěný výborný uživatelský zážitek.

Naše služby zahrnují vyplněné meta informace, SSL certifikát, kvalitní textový obsah a správné nastavení indexování. 

Funkce systému

Web na míru

Web na WordPressu je jednoduchým, flexibilním a výkonným řešením pro Vaši online prezentaci. S WordPressem získáte plnou kontrolu nad svým webem. Aktuálně používá 43% všech webových stránek pro svůj provoz právě WordPress.

Bez ohledu na Vaše potřeby, WordPress je spolehlivou volbou pro profesionální a efektivní webové stránky. Pro další informace račte navštívit náš web věnovaný tvorbě webů a e-shopů – wpdistro.cz .

Funkce systému

Rizika produktů

Vytřídění nejúspěšnějších prodejních produktů a nejziskovějších položek. Sledování jejich průběhu výrobním procesem. Dodržování standardů, kontroly kvality a správné dokumentace.

Vyzkoušejte náš ERP systém
i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte ERP program naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

Případové studie ERP
s propojeným webem

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.