+420 775 655 627

Projektové řízení

Plánujte, sledujte a úspěšně realizujte své projekty s naším softwarovým řešením pro projektové řízení. Získáte efektivní nástroje pro plánování, koordinaci a sledování pokroku projektů. S naším řešením budete mít plný přehled o rozpočtu, harmonogramu a zdrojích,
a zároveň usnadníte komunikaci a spolupráci týmu.

Přineste své projekty na vyšší úroveň s naším výkonným softwarem
pro projektové řízení.

Ověřeno našimi 200+ uživateli

Které firemní IT nedostatky
Vám pomůžeme odstranit?

Funkce systému

Projektové řízení na míru

Každý obor vyžaduje jiný přístup k projektům a jejich řízení. Někde je potřeba využít agilního řízení, jinde se hodí lineární přístup.

Standardní metodiky řízení s nestandardními funkcemi jsou naší doménou. Neměníme zaběhnutá funkční řešení, pouze je přizpůsobujeme Vaším potřebám. 

Funkce systému

Přehlednost na prvním místě

Sledujte milníky a termíny, získejte přehled o odvedené práci. U projektu můžete mít napojené jakékoli informace. 

Projektová dokumentace, přílohy, automatické notifikace, poznámky, přístup pro klienty, přehled faktur nebo odpracovaných hodin a také chatovací místnost pro pracovníky, kteří se na projektu podílejí. 

Funkce systému

Metody projektového řízení

Plánujte projekty pohodlně pomocí Gantt diagramu. Na časové ose si zobrazte jednotlivé týmy a proces práce. Získáte přehled o stavu plnění plánu dle týmů a budete mít přehled o tom zda se všechny prvky projektu vypracovávají včas. Ulehčete si práci i pomocí Kanbanu, SCRUM a dalších metodik.

Buďte připraveni na nečekané změny a během chvíle upravte výrobu na základě  výpadku od dodavatele nebo nemoci personálu. 

Funkce systému

Informace na jednom místě

S naším inovativním řešením máte všechny Vaše soubory a informace na jednom místě. U každého úkolu můžete přidat přehledné komentáře a rychle sdílet důležité informace, soubory a podklady s Vašimi kolegy. Ušetřete čas a zlepšete efektivitu Vašeho týmu.

Budete mít všechny důležité informace na dosah ruky, kdykoli je budete potřebovat.

Vyzkoušejte náš ERP systém
i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte ERP program naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

Případové studie
projektového řízení

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.