Projektové řízení

Plánujte, sledujte a úspěšně realizujte své projekty s naším softwarovým řešením pro projektové řízení. Získáte efektivní nástroje pro plánování, koordinaci a sledování pokroku projektů. S naším řešením budete mít plný přehled o rozpočtu, harmonogramu a zdrojích, a zároveň usnadníte komunikaci a spolupráci týmu.

Přineste své projekty na vyšší úroveň s naším výkonným softwarem pro projektové řízení.

Důvěřují nám tyto společnosti

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

Funkce systému

Projektové řízení na míru

Každý obor vyžaduje jiný přístup k projektům a jejich řízení. Někde je potřeba využít agilního řízení, jinde se hodí lineární přístup.

Standardní metodiky řízení s nestandardními funkcemi jsou naší doménou. Neměníme zaběhnutá funkční řešení, pouze je přizpůsobujeme Vaším potřebám. 

Funkce systému

Přehlednost na prvním místě

Sledujte milníky a termíny, získejte přehled o odvedené práci. U projektu můžete mít napojené jakékoli informace. 

Projektová dokumentace, přílohy, automatické notifikace, poznámky, přístup pro klienty, přehled faktur nebo odpracovaných hodin a také chatovací místnost pro pracovníky, kteří se na projektu podílejí. 

Kanban board projektové řízení
Funkce systému

Metody projektového řízení

Plánujte projekty pohodlně pomocí Gantt diagramu. Na časové ose si zobrazte jednotlivé týmy a proces práce. Získáte přehled o stavu plnění plánu dle týmů a budete mít přehled o tom zda se všechny prvky projektu vypracovávají včas. Ulehčete si práci i pomocí Kanbanu, SCRUM a dalších metodik.

Buďte připraveni na nečekané změny a během chvíle upravte výrobu na základě  výpadku od dodavatele nebo nemoci personálu. 

Funkce systému

Informace na jednom místě

S naším inovativním řešením máte všechny Vaše soubory a informace na jednom místě. U každého úkolu můžete přidat přehledné komentáře a rychle sdílet důležité informace, soubory a podklady s Vašimi kolegy. Ušetřete čas a zlepšete efektivitu Vašeho týmu.

Budete mít všechny důležité informace na dosah ruky, kdykoli je budete potřebovat.

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte projektové řízení naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

PIM

Náš PIM Vám umožní centralizované a snadné řízení vašich produktových informací. Zapomeňte na zmatené tabulky a nekonzistentní data. Získejte kompletní přehled o produktech, kategorizaci a spravujte varianty. Zlepšete svou produktovou strategii díky přesnému a aktuálnímu obsahu. Odstraňte chaos a zjednodušte svou práci s PIM.
Zapomeňte na ruční tabulky v Excelu. Sledujte zisky, provádějte inventury a usnadněte si správu skladových operací. Naše inovativní řešení vám poskytne kompletní přehled o skladových zásobách a pohybu zboží.
Automatizujte procesy, sledujte výkon v reálném čase a plánujte s dostatečným předstihem. Buďte součástí čtvrté průmyslové revoluce (Průmysl 4.0). Jsme klíč k efektivnímu řízení Vaší výroby.

Vyzkoušejte AutoERP zdarma

Ptejte se, zkoušejte, jsme tu pro Vás 

Případové studie projektového řízení

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.