E-shop s propojením ERP

Náš profesionálně navržený e-shop Vám zajistí špičkovou webovou prezentaci a pomůže Vám dosáhnout lepší efektivity ve Vašem online obchodě. Představte své produkty světu s jistotou, že Vaše webová prezentace je krokem vpřed ve světě elektronického obchodování.

S integrací s ERP systémem získáte v reálném čase komplexní informace o zásobách, objednávkách, fakturách a dalších klíčových datech.

Získejte konkurenční výhodu a posuňte svůj podnik na další úroveň.

Důvěřují nám tyto společnosti

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

Funkce systému

E-shop s napojením

Získejte nejen úsporu mnoha hodin práce, ale také dokonalou synchronizaci dat a procesů mezi Vaším e-shopem a interními systémy. Nezáleží na tom, zda používáte vlastní systém přizpůsobený přímo Vaší firmě, či běžné systémy jako Pohoda, Money S, AutoERP, Abra, SAP, K2, Fakturoid, Duel Ježek a mnoho dalších.

Osvoboďte se od manuální práce a dejte přednost jednoduchosti a efektivitě s e-shopem s napojeným na všechny důležité služby.

Funkce systému

Lepší SEO

S důkladnou optimalizací struktury, responzivním designem a rychlým načítáním Vašeho e-shopu zajistíme vynikající uživatelský zážitek pro Vaše zákazníky. Naše služby zahrnují také správně vyplněné meta informace, SSL certifikát pro zabezpečené připojení, kvalitní textový obsah a správné nastavení indexování, které pomůže Vašemu e-shopu získat vyšší viditelnost ve vyhledávačích.

Díky lepšímu SEO přístupu budete konkurenceschopnější a zvýšíte tak svou schopnost přilákat a udržet více zákazníků. Nechte náš tým odborníků postarat se o Vaši online viditelnost a posunout Váš e-shop na další úroveň!

Funkce systému

E-shop na míru

Využijte sílu a flexibilitu moderního e-shopového systému pro vytvoření úspěšného online obchodu. Váš e-shop poběží na jedné z nejpoužívanějších platforem pro online obchod. 

Zvolte si platformu s pravidelnými aktualizacemi, které zajišťují jeho stabilitu, modernost a především bezpečnost. Konec zastarávání e-shopu, hurá do světa moderního obchodu.

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Případové studie ERP s propojeným e-shopem

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.