Vendor Management system

Modul Vendor Management System (VMS) je odpovědí na Vaše potřeby správy dodavatelů. S naším VMS získáte kompletní kontrolu nad dodavatelským řetězcem Vaší firmy. Můžete si ho získat jako samostatný systém, ale doporučujeme ho využít v rámci našeho celkového AutoERP řešení pro maximální výkon.

Důvěřují nám tyto společnosti

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

Funkce systému

Přehledná správa dodavatelů

Využijte centralizovanou platformu pro správu všech dodavatelů. Provádějte hodnocení podle kritérií jako je kvalita, rychlost dodání, cena nebo bezpečnostní certifikáty.

Sledujte klíčové ukazatele, vytvářejte reporty a vyhodnocujte rizika dodavatelského řetězce.

Funkce systému

Řízení dokumentů

Evidujte všechny doklady a jejich stavy. Systém automaticky hlídá nastavené datumy (splatnost, dodání produktu…) a odesílá upomínky. 

U všech dokumentů od faktur a smluv až po certifikáty a dokumentaci sledujte změny, kdo je udělal a aktuální stav dokumentu.

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte Vendor Management naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

PIM

Náš PIM Vám umožní centralizované a snadné řízení vašich produktových informací. Zapomeňte na zmatené tabulky a nekonzistentní data. Získejte kompletní přehled o produktech, kategorizaci a spravujte varianty. Zlepšete svou produktovou strategii díky přesnému a aktuálnímu obsahu. Odstraňte chaos a zjednodušte svou práci s PIM.
Zapomeňte na ruční tabulky v Excelu. Sledujte zisky, provádějte inventury a usnadněte si správu skladových operací. Naše inovativní řešení vám poskytne kompletní přehled o skladových zásobách a pohybu zboží.
Automatizujte procesy, sledujte výkon v reálném čase a plánujte s dostatečným předstihem. Buďte součástí čtvrté průmyslové revoluce (Průmysl 4.0). Jsme klíč k efektivnímu řízení Vaší výroby.

Vyzkoušejte AutoERP zdarma

Ptejte se, zkoušejte, jsme tu pro Vás 

Případové studie VMS

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.