Firemní email

Získejte efektivní správu a organizaci vaší elektronické pošty na vlastním serveru. Přijímejte a odesílejte e-maily přímo z našeho systému, přiřazujte je k projektům nebo klientům, a snadno je vyhledávejte v rámci celé firmy. 

Získejte dokonalou synchronizaci a komunikujte s Vašimi kolegy a partnery s lehkostí a efektivitou.

Důvěřují nám tyto společnosti

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

Funkce systému

E-mailová schránka přímo u Vás

S AutoERP řešením pro hostování emailů můžete mít plnou kontrolu nad Vašimi daty a zároveň si užít bezpečnou a spolehlivou komunikaci. Už se nemusíte starat o složité protokoly POP3 nebo IMAP, které způsobují neustálé problémy. Vaše data budou v bezpečí a ve Vašich vlastních rukou.

S naším řešením se můžete plně soustředit na Vaši práci a komunikaci a nemusíte se zabývat technickými problémy.

Funkce systému

Role a přístupy

Umožněte svým zaměstnancům snadný a efektivní přístup k jejich firemní poště. S naším řešením pro firemní emailové schránky má každý pracovník přístup k vlastnímu e-mailu, který je přizpůsoben jeho pracovní roli a odpovědnostem

Správa přístupů je zprostředkována pomocí administrativního rozhraní, kde můžete nastavit a spravovat přístupy pro jednotlivé zaměstnance. 

firemní email
Funkce systému

Emailový builder

Užijte si jednoduchost a kreativitu s naším novým emailovým builderem. S jednoduchým drag & drop systémem můžete vytvářet graficky působivé e-maily. Každý Váš e-mail bude mít profesionální vzhled, který osloví vaše příjemce.

Nechte své zprávy vyniknout a posílejte profesionální e-maily, které budou oslovovat Vaše zákazníky. S naším emailovým builderem získáte neomezenou kreativitu a účinnost při komunikaci s Vaším publikem.

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte firemní email naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

Využijte sílu e-mailového marketingu k budování silných vztahů se svými zákazníky a posilování Vašeho podnikání.

PIM

Náš PIM Vám umožní centralizované a snadné řízení vašich produktových informací. Zapomeňte na zmatené tabulky a nekonzistentní data. Získejte kompletní přehled o produktech, kategorizaci a spravujte varianty. Zlepšete svou produktovou strategii díky přesnému a aktuálnímu obsahu. Odstraňte chaos a zjednodušte svou práci s PIM.
Zapomeňte na ruční tabulky v Excelu. Sledujte zisky, provádějte inventury a usnadněte si správu skladových operací. Naše inovativní řešení vám poskytne kompletní přehled o skladových zásobách a pohybu zboží.

Vyzkoušejte AutoERP zdarma

Ptejte se, zkoušejte, jsme tu pro Vás 

Případové studie AutoERP

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.