Řízení zakázek

Systém řízení zakázek pro efektivní projektové plánování a sledování. Získáte přehled o všech probíhajících zakázkách, časových plánech a přidělených zdrojích. Systém vám umožní snadno spravovat a monitorovat pokrok, komunikovat s týmem a dodržovat stanovené termíny.

Optimalizujte svůj proces řízení zakázek a dosahujte vynikajících výsledků.

Důvěřují nám tyto společnosti

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

Funkce systému

Správa a řízení práce na zakázce

Všechny úkoly spojené s jednotlivými zakázkami budou přehledně uspořádány na jednom místě. Budete mít rychlý přístup k informacím o úkolech a zápiscích z jednání pro každou zakázku, a to bez nutnosti prohledávat e-maily nebo jiné zdroje.

Ušetříte čas a získáte větší efektivitu ve správě Vašich projektů.

Funkce systému

Evidence nákladů a práce na projektu

Můžete aktivně komunikovat se svými kolegy během fáze realizace zakázky. Vaši projektoví manažeři získají přesný přehled o nákladech, které jsou reálně využívány. Tyto náklady se projevují ve formě faktur a zaznamenaných odpracovaných hodin.

Díky tomu budete mít vždy přesný přehled o finančním a časovém stavu zakázky.

Funkce systému

Zakázka ve všech souvislostech

Na zakázce získáte přístup k informacím o smlouvách, subdodavatelích, subdodávkách a osobách, které na zakázce pracují. Všechny tyto důležité informace, komunikace a dokumenty budou centralizovány na jednom místě, což vám poskytne jediný zdroj informací o Vaší zakázce.

S naším řešením už nebudete muset hledat informace a dokumenty v různých systémech nebo složkách.

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte řízení zakázek naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

PIM

Náš PIM Vám umožní centralizované a snadné řízení vašich produktových informací. Zapomeňte na zmatené tabulky a nekonzistentní data. Získejte kompletní přehled o produktech, kategorizaci a spravujte varianty. Zlepšete svou produktovou strategii díky přesnému a aktuálnímu obsahu. Odstraňte chaos a zjednodušte svou práci s PIM.
Zapomeňte na ruční tabulky v Excelu. Sledujte zisky, provádějte inventury a usnadněte si správu skladových operací. Naše inovativní řešení vám poskytne kompletní přehled o skladových zásobách a pohybu zboží.
Automatizujte procesy, sledujte výkon v reálném čase a plánujte s dostatečným předstihem. Buďte součástí čtvrté průmyslové revoluce (Průmysl 4.0). Jsme klíč k efektivnímu řízení Vaší výroby.

Vyzkoušejte AutoERP zdarma

Ptejte se, zkoušejte, jsme tu pro Vás 

Případové studie řízení zakázek

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.