Výrobní systém na míru

Zefektivněte výrobu s využitím výrobního systému. Automatizujte procesy, sledujte výkon v reálném čase a plánujte s dostatečným předstihem. Vyšvihněte se s naším systémem!

Buďte součástí čtvrté průmyslové revoluce (Průmysl 4.0). Jsme klíč k efektivnímu řízení Vaší výroby.

Důvěřují nám tyto společnosti

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

výrobní systém
Funkce systému

Výrobní systém pro všechny

Pojem „výroba“ je velmi široký, může se jednat o výrobu elektrotechnických zařízení, nebo rychle se kazících potravin. Každá výroba má své specifické požadavky a díky modularitě našeho ERP systému je dokážeme splnit. 

Funkce systému

Přehled o procesu výroby

Sledování všech procesů, které umožňují managementu kdykoli získat přehled o fázi výroby budoucího zboží. Zaměstnanci výroby mají aktuální informace o stavu výroby, včetně dostupnosti surovin, časového plánu a případných problémů.

Získejte přehled ve všech oblastech s výrobou souvisejících – při uzavírání zakázek, určování termínů dodávek i nákupu surovin.

Funkce systému

Plánování výroby

Využijte prvků projektového řízení a plánujte výrobu pohodlně pomocí Gantt diagramu. Na časové ose si zobrazte jednotlivá pracoviště a proces práce. Získáte přehled o stavu plnění plánu dle pracovišť a budete mít přehled o tom zda se všechny prvky výroby dokončují včas.

Buďte připraveni na nečekané změny a během chvíle upravte výrobu na základě  výpadku od dodavatele nebo nemoci personálu. 

Funkce systému

Rizika produktů

Vytřídění nejúspěšnějších prodejních produktů a nejziskovějších položek. Sledování jejich průběhu výrobním procesem. Dodržování standardů, kontroly kvality a správné dokumentace.

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte výrobní systém naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

PIM

Náš PIM Vám umožní centralizované a snadné řízení vašich produktových informací. Zapomeňte na zmatené tabulky a nekonzistentní data. Získejte kompletní přehled o produktech, kategorizaci a spravujte varianty. Zlepšete svou produktovou strategii díky přesnému a aktuálnímu obsahu. Odstraňte chaos a zjednodušte svou práci s PIM.
Zapomeňte na ruční tabulky v Excelu. Sledujte zisky, provádějte inventury a usnadněte si správu skladových operací. Naše inovativní řešení vám poskytne kompletní přehled o skladových zásobách a pohybu zboží.
Automatizujte procesy, sledujte výkon v reálném čase a plánujte s dostatečným předstihem. Buďte součástí čtvrté průmyslové revoluce (Průmysl 4.0). Jsme klíč k efektivnímu řízení Vaší výroby.

Vyzkoušejte AutoERP zdarma

Ptejte se, zkoušejte, jsme tu pro Vás 

Případové studie výrobních systémů

FREE

Zdarma

Po vyplnění údajů Vám přijdou na e-mail přihlašovací údaje.

VÝBĚR

od 500 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
BASIC

3 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
STANDARD

5 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Basic
MAXI

8 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Standard

Případně vytvoříme výrobní systém na míru

PREMIUM

Na míru

Cena se odvíjí od požadavků, pro představu cen si prohlédněte naše případové studie.

* Uvedené ceny jsou bez DPH

Každou variantu lze upravit na přání.

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.