Přehled zaměstnanců

Okamžitě sledujte klíčové informace pro jednotlivá oddělení a získejte přehled o pracovní historii, hodnoceních, absencích a dalších důležitých aspektech. Omezte přístup k citlivým informacím pouze pro manažery lidských zdrojů, zatímco ostatní zaměstnanci mohou mít přístup k adresáři spolupracovníků a dalším relevantním informacím.

 

Mějte plný přehled o svých zaměstnancích a řiďte svůj tým úspěšně!

Důvěřují nám tyto společnosti

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

Funkce systému

Sledování docházky

Systém Vám umožní snadno monitorovat příchody a odchody zaměstnanců, sledovat jejich pracovní dobu a zaznamenávat přestávky.

Pomocí přehledných grafů a reportů budete mít přesný přehled o docházce jednotlivých zaměstnanců i celého týmu. Budete moci identifikovat a analyzovat případné nedostatky v docházce, opoždění nebo časté absence.

Budete mít kontrolu nad docházkou a zároveň se vyvarujete neefektivnímu využití pracovního času.

Funkce systému

Lepší hodnocení zaměstnání

Vyhněte se administrativním povinnostem s automatizací celého procesu a soustřeďte se na samotné hodnocení a rozvoj vašich lidí. Spravujte a monitorujte průběh hodnocení a získávejte přehledné výsledky. 

S naším modulem pro hodnocení zaměstnanců můžete optimalizovat a zefektivnit proces hodnocení a zároveň se zaměřit na rozvoj a posilování lidských zdrojů ve Vaší společnosti. Budete mít všechny potřebné nástroje pro úspěšné hodnocení a růst Vašich zaměstnanců.

Funkce systému

Nepřítomnost a dovolená

Jednoduchý a efektivní způsob správy nepřítomnosti a dovolené vašich zaměstnanců. S kalendářem a možností online žádosti o volno budete mít všechny informace o absencích pod kontrolou.

Můžete sledovat a evidovat různé formy nepřítomnosti, jako je nemocenská, návštěva lékaře nebo dovolená. Získáte tak přehled o absencích zaměstnanců a můžete lépe plánovat a organizovat pracovní procesy.

S naším ERP systémem budete mít kompletní kontrolu nad nepřítomností a dovolenou Vašich zaměstnanců, což Vám usnadní řízení personálu a optimalizaci pracovních procesů ve Vaší organizaci.

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte přehled zaměstnanců naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

Moderní a efektivní nástroj pro správu docházky zaměstnanců. Tento systém Vám umožní snadno sledovat, evidovat a spravovat docházku v reálném čase. Zaměstnanci mohou jednoduše zadávat svou přítomnost, přestávky či přesčasy a systém automaticky generuje přehledné reporty a statistiky.
Od automatizace opakujících se faktur až po detailní sledování plateb a vytváření komplexních finančních reportů, náš systém Vám poskytne přesně to, co potřebujete. Ušetřete čas, minimalizujte chyby a zjednodušte fakturační proces s naším špičkovým fakturačním systémem.

Vyzkoušejte AutoERP zdarma

Ptejte se, zkoušejte, jsme tu pro Vás 

Případové studie projektů s AutoERP

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.