+420 775 655 627

PIM - správa produktových dat

Hledáte efektivní a kompletní správu produktových dat? Náš PIM Vám umožní centralizované a snadné řízení vašich produktových informací. Zapomeňte na zmatené tabulky a nekonzistentní data. Získejte kompletní přehled o produktech,
kategorizaci a správu variant.

Zlepšete svou produktovou strategii díky přesnému a aktuálnímu obsahu.
Odstraňte chaos a zjednodušte svou práci s PIM.

Ověřeno našimi 200+ uživateli

Jaké problémy pomáháme našim klientům řešit?

Funkce systému

PIM jedině na míru

Málokdo si v dnešní době láma hlavu se standardy. Příchozí data máte v mnoha různých formátech a žádný krabicový systém je neumí zpracovat? My se postaráme o zpracování importu i exportu přesně podle Vašich představ. Exportujte do souborů pro velkoodběratele, katalogy pro koncové zákazníky nebo rovnou bez mezikroku do e-shopu.

S AutoERP Vás nebude trápit zda Váš dodavatel nebo odběratel dodržuje datové standardy! 

Funkce systému

Centrální datová platforma

PIM tvoří centrální platformu, kde jsou uložena kompletní produktová data, probíhá jejich kontrola úplnosti a aktuálnosti a odkud jsou případně poskytována příjemcům za různým účelem. Poskytuje práci s aktuálními daty, z jejich výběru pak můžete vytvořit nabídku, katalog do připravené šablony nebo je poslat na e-shop. 

U katalogů Vám PIM poskytne zefektivnění díky šablonám na kterých grafici pracují s daty, která jsou aktuálně k dispozici, mají tedy vhodný mustr pro práci. Aktuální data se pak do katalogu propisují pravidelně nebo na klik.

Funkce systému

Úleva od rutinní práce

Už nemusíte přepisovat data ručně a to ani z papíru do systému. O přepis dat se postará OCR software.

Snížení množství rutinní práce nejen snižuje množství chyb, ale také uvolní Vaším pracovníkům ruce. Ti se pak mohou věnovat více jiným oblastem, kde je potřeba lidský faktor.

Funkce systému

Konec nepřehledných tabulek

Pracujete s daty pouze v Excelu? Tabulky jsou skvělý vynález, ale nehodí se pro všechno. při správě produktových dat ve větším měřítku je potřeba co největší přehlednost. 

Tu Vám zajistí PIM systém. Každý produkt má svou entitu a může být editována jednotlivě. Máte tedy přehled o aktuálnosti všech dat a můžete rychle aktualizovat data zastaralá.

Vyzkoušejte náš ERP systém
i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Využijte ERP program naplno s dalšími moduly

Tyto moduly můžete využít s jakýmkoli nabízeným systémem nebo samostatně. Všechny moduly rádi doprogramujeme na míru Vašim potřebám.

Případové studie
PIM

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.