+420 775 655 627

Modul banky v ERP

Barbora Kulichová – 02/02/2023

Na začátku roku 2023 jsme se vrhli do práce a máme pro Vás další vylepšení AutoERP a to modul pro banky!

Modul Vám umožní výpis z banky pomocí API. Aktuálně máme zpracovaný výpis z Fio, Creditas a ČSOB a pracujeme na dalších. V případě Vašeho zájmu o bankovní modul samozřejmě zapracujeme na Vámi používané bance 🙂 Následné propojení s AutoERP je velmi jednoduché, stačí při vytváření nového účtu zadat API token z banky a všechny důležité údaje o účtu a máte hotovo.

 

banky v CRM

 

Bankovní účet, ale i každý pohyb na účtu je samostatnou entitou a díky tomu disponuje nepřeberným množstvím možností od nastavení vzhledu, přes přístupová práva až po propojování s dalšími entitami. Těmi mohou být zákazníci, projekty, faktury či jiné formy dokladů, které v CRM používáte.

 

Hned jak vám zákazník zaplatí, propíše se platba do AutoERP bez potřeby ruční kontroly v bankovnictví. Na přijatou platbu napárujete vydané faktury a automaticky odešlete poděkování, případně můžete nastavit upomínku pokud platba nepřijde do určitého času. Propojením plateb z e-shopu, přesunete velkou část správy e-shopu do systému CRM, včetně emailových faktur a komunikace se zákazníkem se Vám velmi zjednoduší.

 

Na výpis z bankovních účtů se můžete těšit nejen v rámci ERP na míru, ale je také součástí fakturačního systému.

 

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.