+420 775 655 627

Připojte se k AutoERP jako Affiliate partner!

Chcete spolupracovat s Apertia Tech s.r.o.?

Staňte se naším Affiliate partnerem. S naším Affiliate programem získáte příležitost vydělávat provize za zprostředkovaný prodej našeho ERP systému.

Co budete propagovat?

AutoERP je modulární ERP systém určený především velkým společnostem se specifickými požadavky. Obsahuje mnoho modulů, které naši programátoři ladí přesně na přání klienta.

Náš systém je postaven na Open Source systému, klient si jej tedy může spustit na svém serveru a data svých zákazníků chránit dle svého uvážení, navíc nevyužíváme systém SaaS. Nevymýšlíme zbytečné platby dle počtu uživatelů, ale orientujeme se dle opravdového zatížení serveru.

Jak spolupráce funguje?

Po podepsání Partnerské smlouvy se stanete naším partnerem a získáte přístup do našich aplikací ve společnosti Apertia Tech s.r.o. Zde budete mít možnost registrovat potenciální klienty a naplánovat s nimi první online schůzku.

Jakmile seznámíme Vaše potenciální klienty s našimi službami a produkty, interně se jich ujme náš tým z oddělení obchodu nebo projektového vedení a společně s Vámi absolvujeme první online schůzku

Na základě první schůzky vytvoříme podklady pro cenovou nabídku, kterou sestaví náš zkušený pracovník z týmu Apertia Tech s.r.o. Po první realizované schůzce plně převezmeme další jednání s potenciálním klientem.

Důvody, proč se stát partnery?

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Přidejte se na webinář!

Jak ušetřit na Vašem IT, automatizovat a zároveň zefektivnit všechny procesy ve společnosti.